One Voice Marketing Communications, czyli komunikacja marketingowa jednym głosem. Planujemy, wdrażamy i koordynujemy komunikację marketingową obsługiwanych firm, proponując innowacyjną metodę zarządzania wizerunkiem marki – outsourcing komunikacji marketingowej. Wspierając lub wyręczając działy marketingu, umożliwiamy firmom skupienie się na strategicznych celach związanych z ich podstawową działalnością. Nasi zleceniodawcy zajmują się tym, na czym znają się najlepiej: produkcją, świadczeniem usług, obsługą klientów. My dbamy aby realizowana w ich imieniu komunikacja marketingowa brzmiała jednym głosem.

Korzyści dla klientów agencji

Działalność marketingowa była przez wiele lat domeną wewnętrznych działów marketingu, które miały swoje stałe miejsce w strukturach organizacyjnych przedsiębiorstw. Początek XXI w przyniósł jednak zmiany, których konsekwencją jest albo nieustanne doskonalenie kompetencji własnych działów odpowiedzialnych za komunikację z rynkiem albo sięgnięcie po specjalistów z zewnątrz. Postęp w rozwoju technologii informacyjno-komunikacyjnych wymaga ciągłego dostosowywania form i metod komunikacji co staje się uciążliwe i kosztowne dla wewnętrznych działów marketingu.

Firmy korzystające z naszych usług uzyskują oszczędności, dzięki rezygnacji z własnego działu marketingu i przekazaniu jego funkcji nam – specjalistom reprezentującym profesjonalizm, doświadczenie i strategiczne spojrzenie marketingowe. Dzięki outsourcingowi kontrola i odpowiedzialność skupione są w jednym miejscu. Nie trzeba przy każdym nowym projekcie wyjaśniać własnych oczekiwań, koordynować i kontrolować działań poszczególnych wykonawców. Dbamy o to aby kolejne działania marketingowe wzajemnie się wspierały. Wyciągamy wnioski i dostosowujemy komunikację do bieżcych uwarunkowań, zachowując kontrolę nad spójnością przekazu i realizacją kluczowych przesłań.

Doświadczony zespół agencji One Voice

W One Voice za poszczególne projekty i zadania odpowiedzialni są dedykowani specjaliści. Opracowaniem strategii, programu komunikacji czy planu kampanii zajmie się doświadczony zespół praktyków. Folder reklamowy zaprojektuje wysokiej klasy projektant graficzny pod okiem dyrektora kreatywnego. Content na stronę internetową i profil w social media zredaguje zespół kreatywny, a doświadczony copywriter opracuje hasło reklamowe. Do wyzwań i problemów naszych klientów podchodzimy indywidualnie co gwarantuje świeżość i oryginalność pomysłów. Umiejętnie łączymy nasze kilkuletnie doświadczenie z kreatywnością. Stale doskonalimy własny warsztat i umiejętności, dzięki czemu nowe narzędzia komunikacji bardzo szybko testujemy i wdrażamy adekwatnie do ich potencjału.

Komunikacja jednym głosem

Skuteczność komunikacji marketingowej podporządkowanej budowaniu marki, uzależniona jest od jej integracji. Nawet najlepiej dobrane kanały przekazu, i narzędzia komunikacji nie zagwarantują osiągnięcia sukcesu marketingowego, jeżeli treści które dostarczymy odbiorcom nie będą spójne. Komunikacja marketingowa realizowana przez agencję One Voice to ciąg wzajemnie powiązanych ze sobą, indywidualnie dobranych działań, które podporządkowane są określonym celom strategicznym. Konsekwencja i umiejętność mówienia do rynku „jednym głosem” przynosi bardzo dobre i trwałe efekty. Świadczą o tym sukcesy firm i marek, które nam zaufały.