OFERTA AGENCJI

Zakres kompleksowych usług świadczonych przez agencję One Voice

OFERTA AGENCJI

Zakres kompleksowych usług świadczonych przez agencję One Voice

BRAND

Strategie dla marek

Formułujemy założenia strategiczne dotyczące procesu budowania wartości marek. Wykorzystujemy metody badawcze oraz sprawdzone narzędzia analizy strategicznej do określenia uwarunkowań procesu zintegrowanej komunikacji marketingowej.

Określamy tożsamość, esencję i DNA marki stanowiące o skuteczności przyszłych działań budujących jej wizerunek i wartość. Opracowujemy koncepcje zarówno nowych marek jak również strategie marketingowe, strategie pozycjonowania i repozycjonowania dla istniejących marek.

LOGO

Identyfikacja wizualna

Opracowujemy systemy identyfikacji wizualnej. Projektujemy nowe oraz restylizujemy istniejące znaki graficzne oraz przygotowujemy wytyczne dotyczące posługiwania się logo i całościową identyfikacją wizualną.

Opracowane przez nas znaki przyczyniły się do udanych debiutów i rozwoju wielu marek oraz inwestujących w nie firm. Stosujemy praktyczne, poparte wieloletnim doświadczeniem podejście do procesu kreacji, testowania i wdrażania logo.

IMC

Komunikacja marketingowa

Planujemy i realizujemy komunikację z wykorzystaniem różnych kanałów przekazu. Od materiałów drukowanych, przez media główne i outdoor, po social media i kanały wykorzystujące urządzenia mobilne. Łączymy doświadczenie ze świeżością pomysłów i innowacyjnością.

Realizowane przez nas kampanie promocyjne i reklamowe charakteryzuje kompleksowość i ścisłe podporządkowanie założonym celom biznesowym. Wieloletnie doświadczenie agencyjne oraz badawcze gwarantują skuteczność i stosowanych działań marketingowych

IMAGE

Kreowanie wizerunku

Zajmujemy się kształtowaniem, podtrzymaniem i ochroną wizerunku rynkowego przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi public realtions. Pomagamy budować i rozwijać relacje z otoczeniem.

Wykorzystujemy kilkunastoletnie doświadczenie w posługiwaniu się komunikacją podporządkowaną celom wizerunkowym. Stosujemy nowoczesne narzędzia monitoringu, audytu wizerunkowego oraz nowoczesne metody kształtowania relacji z mediami.

chcesz zbudować SILNĄ markę?
Skontaktuj się z nami

One Voice

ul. S. Moniuszki 11

35-015 Rzeszów

biuro: 17 770 73 27

studio: +48 795 949 030

chcesz zbudować SILNĄ markę?
Skontaktuj się z nami

One Voice

ul. S. Moniuszki 11

35-015 Rzeszów

biuro: 17 770 73 27 

studio: +48 795 949 030