O NAS

Poznaj naszą agencję. One Voice to więcej niż agencja reklamowa. One Voice to zintegrowana komunikacja marketingowa – jednym głosem.

O NAS

Poznaj naszą agencję. One Voice to więcej niż agencja reklamowa. One Voice to zintegrowana komunikacja marketingowa – jednym głosem.

STRATEGICZNE PODEJŚCIE

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

One Voice jest agencją specjalizującą się w planowaniu i wdrażaniu efektywnych programów zintegrowanej komunikacji marketingowej. Podczas swojej ośmioletniej obecności w branży, zdobyliśmy uznanie i renomę nie tylko w wymiarze regionalnym. Klientami firmy są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, otwarte na dialog z otoczeniem i wdrażanie nowoczesnych metod zarządzania komunikacją z otoczeniem.

Wsparcie ze strony One Voice dotyczy zarówno wyboru strategii marketingowej dla klientów, jak i późniejszego planowania oraz realizacji działań, kształtujących wartościowe relacje z otoczeniem rynkowym. Jako agencja koordynująca współpracujemy z wieloma innymi podmiotami z branży promocyjnej i reklamowej, reprezentując interesy swoich zleceniodawców i przejmując odpowiedzialność za skuteczną komunikację marketingową.

Jesteśmy jednym z podmiotów założycielskich agencji kreatywnej Huge Voice, która świadczy usługi w zakresie komunikacji zintegrowanej 360 stopni startupom oraz zorientowanym na szybki rozwój firmom i markom opartym na innowacjach.

 

MISJA I CELE ONE VOICE

MISJA ZAWARTA W NAZWIE – KOMUNIKACJA MARKETINGOWA JEDNYM GŁOSEM

Uczymy tego, jak w trudnych warunkach rywalizacji rynkowej zachować pewność siebie, zrozumienie i przychylność otoczenia.

Poszukujemy prostych rozwiązań trudnych problemów, które często wynikają ze wzajemnego niezrozumienia partnerów biznesowych.

Pomagamy pokonać ograniczenia z jakimi zmagają się firmy i organizacje w procesie komunikacji ze swoim otoczeniem.

FILOZOFIA DZIAŁANIA ONE VOICE

BUDUJEMY MARKI OPARTE NA WARTOŚCIACH 

Głęboko wierzymy w to, że sukces firmy w wymiarze długookresowym nie jest dziełem przypadku. Właściwe i trwałe fundamenty na których oparta jest filozofia wszelkich działań biznesowych decydują o trwałości pozycji rynkowej. Pozwalają przetrwać nawet najtrudniejsze okresy.

Podobnie jak człowiek tak i firma funkcjonują w określonym otoczeniu, są przez nie oceniani i uzależnieni od zmian jakie w nim następują. Relacje z otoczeniem oparte są na wzajemnej komunikacji, której skuteczność przekłada się na efekty rynkowe. Tak jak niepewny siebie i gubiący wątki mówca, również i poszukująca swojej drogi firma, mają ograniczone możliwości zdobycia przychylności audytorium. Aby przekonać innych do swoich racji potrzebna jest kluczowa umiejętność: spójnego w treści i formie komunikowania się z otoczeniem – jednym głosem.

WŁASNE NOWOCZESNE STUDIO GRAFICZNE

l

Oryginalne, kreatywne projekty graficzne, wykonywane przez doświadczonych grafików.

Profesjonalnie wyposażone, nowoczesne studio graficzne. Autorskie aplikacje i narzędzia wspierające realizację projektów.

Projektujemy z wykorzystaniem oprogramowania Adobe oraz Corel. Pracujemy w środowisku Windows i iOS.

NASI PARTNERZY

SKUTECZNI DZIĘKI WSPÓŁPRACY

Należymy do prężnie rozwijającego się powiązania kooperacyjnego firm branży IT  

Współtworzymy i wspieramy klaster firm branży kongresowo-wystawienniczej  

Doradzamy innowacyjnym firmom podkarpackiego ekosystemu startupowego  

Pomagamy rozwijać przestrzenie kreatywne i centra coworkingowe  

Wspieramy projekty naukowe i dydaktyczne realizowane na Uniwersytecie Rzeszowskim

Rozwijamy Podkarpacką Przestrzeń Kreatywną i startupy wokół niej skupione  

Wspieramy startupy i innowacyjne firmy rozwijające się w ramach AIP  

Współpracujemy z organizacjami rozwijającymi ekosystem starupowy 

REKOMENDACJE

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przełomowym momentem w naszej współpracy było podjęcie decyzji o przekazaniu firmie One Voice kompetencji i uprawnień, które do tej pory dotyczyły tylko wewnętrznych działów w firmie. Zaufanie to przełożyło się wkrótce na bardzo dobre efekty działań marketingowych. 

Greinplast

Rutynowe podejście do kwestii komunikacji z klientami ograniczało kreatywność w tworzeniu projektów graficznych. Wsparcie ze strony One Voice pomogło skutecznie wprowadzić na rynek zupełnie nową markę własną, która szybko zdobyła uznanie wśród klientów. 

Marki Polskie

W naszej branży bardzo istotne jest odpowiednie nazwanie firmy, jej „marketingowe poukładanie” i zaistnienie w Internecie. Nazwa, logo, strona www i projekty graficzne stworzone przez One Voice pomogły nam rozpocząć a następnie rozwinąć naszą działalność. 

House Partner

chcesz zbudować SILNĄ markę?
Skontaktuj się z nami

One Voice

ul. S. Moniuszki 11

35-015 Rzeszów

biuro: 17 770 73 27

studio: +48 795 949 030

chcesz zbudować SILNĄ markę?
Skontaktuj się z nami

One Voice

ul. S. Moniuszki 11

35-015 Rzeszów

biuro: 17 770 73 27 

studio: +48 795 949 030