Kompleksową obsługę nowej marki modowej Silkars rozpoczęliśmy od zaprojektowania identyfikacji wizualnej wraz ze wzorami akcydensów oraz innych elementów na których eksponowane jest logo. Dobór odmiany, proporcji i kolorystyki zastosowanych w znaku krojów pisma (połączenie fontu szeryfowego i bezszeryfowego) podporządkowane zostały specyfice produktu, jakim są wysokiej jakości jedwabne bluzki.  

 

Wybrane hasło firmowe w jednoznaczny sposób ma wskazywać na zakres i specyfikę oferty firmy. Jego wykorzystanie na akcydensach, stronie internetowej oraz materiałach informacyjno-promocyjnych wspierać ma proces pozycjonowania marki Silkars, zgodny z założeniami zawartymi w opracowanej strategii marki.

Konstruując znak zrezygnowano z wyrazistego sygnetu. Jego funkcję pełni subtelna przerywana linia zamieszczona pod logotypem, której kształt przypominać ma prosty ścieg krawiecki. 

Wśród zaprojektowanych dla marki Silkars detali znalazły się niezwykle ważne w tej branży elementy takie jak: metki, powierzchnie opakowań, pudełka, etykiety itp., które jednoznacznie ale za razem subtelnie identyfikują markę.  

silkars.com

Nowoczesna, responsywna strona internetowa pełni równocześnie funkcję wizytówki marki oraz sklepu internetowego.   

.
.
.

chcesz zbudować SILNĄ markę?
Skontaktuj się z nami

One Voice

ul. K. Hoffmanowej 19/215

35-016 Rzeszów

biuro: 17 770 73 27

studio: +48 795 949 030

chcesz zbudować SILNĄ markę?
Skontaktuj się z nami

One Voice

ul. K. Hoffmanowej 19/215

35-016 Rzeszów

biuro: 17 770 73 27 

studio: +48 795 949 030