One Voice, czyli komunikacja marketingowa jednym głosem. Planujemy, wdrażamy i koordynujemy programy komunikacji marketingowej.

Korzyści dla klientów

Nasi klienci uzyskują oszczędności, dzięki rezygnacji z własnego działu marketingu i przekazaniu jego funkcji nam – specjalistom reprezentującym profesjonalizm, doświadczenie i strategiczne spojrzenie marketingowe. Dzięki outsourcingowi kontrola i odpowiedzialność skupione są w jednym miejscu. Nie trzeba przy każdym nowym projekcie wyjaśniać własnych oczekiwań, koordynować i kontrolować działań poszczególnych wykonawców. Dbamy o to aby kolejne działania marketingowe wzajemnie się wspierały. Wyciągamy wnioski i dostosowujemy komunikację do bieżcych uwarunkowań, zachowując kontrolę nad spójnością przekazu i realizacją kluczowych przesłań.

Doświadczony zespół

W One Voice za poszczególne projekty i zadania odpowiedzialni są specjaliści. Folder zaprojektuje wysokiej klasy grafik, content opracuje zespół kreatywny a doświadczony copywriter zredaguje post na Facebooka. Do projektów podchodzimy indywidualnie co gwarantuje świeżość i skuteczność pomysłów. Nie kopiujemy starych rozwiązań i koncepcji. Stale doskonalimy własny warsztat i umiejętności.

Komunikacja jednym głosem

Outsourcing pozwala skupić się na strategicznych celach związanych z podstawową działalnością firmy. Nasi zleceniodawcy zajmują się tym, na czym znają się najlepiej: produkcją, świadczeniem usług, obsługą klientów. My dbamy aby realizowana w ich imieniu komunikacja marketingowa brzmiała jednym głosem.

Pin It on Pinterest

Share This